Pereiti prie turinio

SEO ekspertas (-ė)

Nuotolinis
  • Vilnius, Lietuva
2 200 € - 3 800 € per mėnesįSEO komanda

Darbo aprašymas

Raktažodžius esi įpratęs išnaudoti visuomet iki maksimumo (62 simbolių), juos derini lengviau nei sprendi kryžiažodžius ir bet kokį puslapį galėtum iš jūros dugno iškelti į paviršių? Jei tau tinka bent keli apibūdinimai - mes turime pasiūlymą tau SEO srityje, o jei esi asas/-ė SEO platumose - mums primygtinai tavęs reikia. Prisijunk prie tarptautinėse rinkose nardančios bendrovės, kuri kuria skaidrumą naudotų automobilių rinkoje.

Ką veiktum pas mus:

  • Atliktum techninį auditavimą;
  • Įgyvendintum turinio audito užduotis;
  • Glaudžiai bendradarbiautum su plėtros skyriumi, kur apžvelgtumėte technines problemas ir vietoje ieškotumėte joms sprendimo;
  • Leistumeisi į žvalgybines konkurentų misijas ir atliktum jų analizes;
  • Nuolat pateiktum turinio atnaujinimus ir ieškotum naujų kampų platesniam matomumui;
  • Planuotum pasaulines ir vietines turinio kampanijas;
  • Pateiktum šių kampanijų analizę, įvertinimą ir rezultatų apžvalgą.

Reikalavimai darbui

Ko tikimės iš tavęs:

  • Sėkmingų SEO kampanijų vykdymo patirties;
  • Analitinių įrankių išmanymo;
  • Gebėjimo „šifruoti“ analitinius web duomenis ir juos paversti aiškiomis išvadomis;
  • Privalumas - web-development’o technologijų ir niuansų išmanymas, o dar tiksliau - stacking strategijos supratimas.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);
  • Karjeros vystymo programas - finansuojame įvairius profesinius mokymus;
  • Neribotas apmokamas atostogas;
  • Komandos formavimo renginius;
  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis;
  • Darbuotojų skatinimo ir premijų programas;

Atlyginimas:

2200-3800 Eur (gross)

Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijų.

Nuotolinis
  • Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
2 200 € - 3 800 € per mėnesį
SEO komanda

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com