Pereiti prie turinio

Patyręs (-usi) duomenų inžinierius (-ė)

Nuotolinis, Hibridinis
  • Iš kur širdis geidžia !, Lietuva
  • Remote, Lietuva
Dar +1
3 800 €Duomenų inžinierių komanda

Darbo aprašymas

Ieškome patyrusio duomenų inžinieriaus kuris gebėtų dirbti su ypatingai dideliais kiekiais beveik realiu laiku gaunamų duomenų iš įvairių šaltinių. Dirbsi stiprioje duomenų inžinierių komandoje kur kartu spręsite sudėtingus uždavinius ir ieškosi sprendimų plėtojant unikalią automobilių duomenų platformą. Prisidėsi prie viso carVertical kuriamo „raketų mokslo“ glaudžiai dirbdamas su backendo, frontendo, dizaino ir kitomis komandomis.

Tavo kasdienės užduotys:

  • Duomenų srautų kūrimas naudojant Airflow;

  • Esamų validavimo schemų ir duomenų architektūros modeliavimas;

  • Duomenų kokybės priežiūra, naudojantis tokiais įrankiais kaip Datadog, AWS CloudWatch;

  • Jaunesnių specialistų auginimas ir pagalba;

  • Glaudus bendradarbiavimas su kitomis komandomis;

  • Naujausių technologijų vertinimas ir pritaikymas duomenų gavimo procese.

Reikalavimai darbui

Ko mes tikimės:

  • Objektinio programavimo patirties;

  • Gilių žinių Python programavime;

  • Praktinių žinių dirbant prie skirtingų aplikacijų;

  • Didelės patirties su AWS servisu;

  • Įgūdžių kuriant sudėtingas duomenų apdorojimo sistemas su įvairiarūšiais duomenimis;

  • Praktinės duomenų modeliavimo, koncepcijų, standartų ir geriausių praktikų patirties.

Įgūdžiai, kurie būtų kaip privalumas:

  • Patirtis architektūros kūrimo srityje;

  • Geri loginio ir konceptinio modeliavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);
  • Karjeros vystymo programas – finansuojame įvairius profesinius mokymus;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Neribotas apmokamas atostogas;
  • Komandos formavimo renginius;
  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis.

Gross darbo užmokestis nuo 3800-5900

Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijų.

  • Iš kur širdis geidžia !, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Remote, Vilniaus apskritis, Lietuva
Dar +1
3 800 €
Duomenų inžinierių komanda

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com