Pereiti prie turinio

Patyręs (-usi) influencerių marketingo vadybininkas (-ė)

Nuotolinis, Hibridinis
  • Vilnius, Lietuva
3 800 € per mėnesįInfluencerių rinkodaros komanda

Darbo aprašymas

Profesionalių kolegų ir nuoseklaus komandinio darbo dėka, per penkerius metus įsitvirtinome 28+ rinkose ir toliau augame tarptautiniu mastu, laužydami nusistatytus standartus.Tikime, kad mūsų įmonės misija - apsaugoti naudotų transporto priemonių pirkėjus nuo sukčiavimo - yra visų geriausių kampanijų, kurias kuriame kartu su influenceriais variklis.

Taigi, jei visada seki naujas "Youtube", "Instagram" ar "TikTok" tendencijas, turi gerą nuojautą, kaip sukurti žiūrimiausią hitą, ir mėgsti tiesiogiai bendrauti su video kūrėjais ir influenceriais - norime, kad taptum mūsų komandos dalimi! Tikimės, kad visada sieksi "geriausių, o ne tik pakankamai gerų" rezultatų, o pamatęs/-čiusi analitinius duomenis iškart sugalvosi bent tris idėjas, ką būtų galima dar patobulinti, padaryti geriau ar kitaip.

Tačiau atkreipk dėmesį, kad tai nėra įprastinis darbas korporatyve - aplikuok tik tuo atveju, jei patinka startuolių aplinka: nepaliaujamas veržlumas, universalumas, greitas mokymasis ir augimas.

Apie poziciją:

  • Kursi ir palaikysi nuolatinius ilgalaikius santykius su užsienio influenceriais;

  • Įvertinsi potencialius influencerius, užmegsi su jais ryšius ir derinsi įkainius;

  • Teiksi aiškias instrukcijas bei gaires dėl kuriamo turinio, taip pat užtikrinsi sklandų kampanijų įgyvendinimą.

  • Kartu su kitomis rinkodaros komandomis ieškosi kūrybiškų idėjų bei derinsi geriausias influencerių rinkodaros strategijas;

  • Efektyviai valdysi influencerių rinkodaros kampanijas, kad būtų pasiekti iškelti ambicingi tikslai;

  • Kasdien prižiūrėsi kuriamo turinio kokybę: teiksi ataskaitas, valdysi biudžetą, seksi pardavimus ir užtikrinsi kanalų tinkamą bei savalaikį administravimą;

  • Nuolat seksi kokia linkme kinta influencerių rinkodara bei greitai reaguosi į atsirandančias naujas tendencijas.

Reikalavimai darbui

Tikimės, kad tu:

  • Laisvai valdai anglų kalbą; Bet kuri kita kalba būtų privalumas;

  • Turi pardavimų patirties bei skaitmeninio marketingo pagrindus;

  • Puikiai supranti, kaip atpažinti ir pasiekti kylančias influencerių žvaigždes;

  • Drąsiai kuri pozityvius santykius ir komunikabilumas yra Tavo stiprioji savybė;

  • Gebi efektyviai valdyti biudžetą ir tikslingai siekti iškeltų tikslų;

  • Gebi valdyti skaitmeninės rinkodaros įrankius, analizuoti jų duomenis ir jais remiantis pateikti konstruktyvias išvadas;

  • Iniciatyviai, novatoriškai bei natūraliai sprendi iškylančias problemas;

  • Esi dėmesingas, atidus detalėms;

  • Turi nenumaldomą norą tobulėti, gilinti žinias ir mokytis naujų dalykų.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;

  • Draugišką ir palaikančią komandą;

  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);

  • Karjeros vystymo programas – finansuojame įvairius profesinius mokymus;

  • Papildomą sveikatos draudimą;

  • Neribotas apmokamas atostogas;

  • Komandos formavimo renginius;

  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis.

Gross darbo užmokestis nuo 3800 EUR/mėn.

Galutinis pasiūlymas priklauso nuo turimų kompetencijų.

  • Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
3 800 € per mėnesį
Influencerių rinkodaros komanda

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com