Pereiti prie turinio

Patyręs (-usi) back-end programuotojas (-a)

Nuotolinis
  • Vilnius, Lietuva
5 000 € per mėnesįBack-End

Darbo aprašymas

Esame technologijomis pagrįsta duomenų ekosistema. Greitai reaguodami į pokyčius naudotų automobilių pramonėje, vartotojų lūkesčius ir poreikius, nuolat tobuliname savo gaminį testuodami ir vertindami įvairias naujas funkcijas. Profesionalių kolegų, nuoseklaus ir greito komandinio darbo dėka įsitvirtinome 29 rinkose ir toliau plečiamės tarptautiniu mastu, laužydami nustatytus standartus.

Mūsų tikslas - apsaugoti naudotų transporto priemonių pirkėjus nuo apgaulės ir suteikti jiems galimybę derėtis dėl kainos. Turint tai omenyje, mes:

1. Standartizuojame transporto priemonių iš viso pasaulio duomenis;

2. Kuriame įrankius duomenims normalizuoti;

3. Imamės visų priemonių, kad pagerintume mūsų kuriamų produktų kokybę ir naudingumą;

4. Užkariaujame naujas rinkas ir keliame esama į naujas aukštumas.

Manome, kad požiūris „tai, kas veikia, turi būti palikta ramybėje“ veda prie stagnacijos. Dėl šios priežasties visos mūsų komandos nuolat kuria ir testuoja naujas produkto funkcijas bei kuria naujus projektus.

Vadovaujamės šiais principais:

  • Atsakingumas

  • Atsakomybės prisiėmimas

  • Pasitikėjimas savo ir kolegų profesionalumu ir žiniomis

  • Skaidrumas

  • Nuolatinis troškimas tobulėti profesinėje srityje

  • Net ir dirbdami nepamirštame mėgautis gyvenimu!

Kviečiame prisijungti prie stiprios programuotojų komandos, kurioje jau dirba virš 40 žmonių. Galėsi bendradarbiauti su kitais profesionalais, dirbančiais front-end, back-end, duomenų rinkimo, duomenų inžinerijos ir duomenų mokslininkų, dirbančių su dirbtiniu intelektu, komandose.

Būdamas/-a Back-End komandos dalimi, dirbsi su daugybe mikroservisų įvairiose mūsų pagrindinius produktus palaikančiose substack platformose.

Būsi atsakingas už lengvai prieinamos mikroservisų infrastruktūros, kurios funkcijos apima viską nuo paprastų TPS skambučių ir rutininių darbų iki mokėjimų ir užsakymų sistemų, kūrimą ir palaikymą. Kadangi ši infrastruktūros dalis įmonei yra gyvybiškai svarbi, artimai bendradarbiausi ir su kitomis komandomis.

Reikalavimai darbui

Svarbiausi įgūdžiai ir patirtis:

  • Išsilavinimas matematikos, kompiuterijos ar programavimo srityse;

  • Puikūs analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai;

  • Node.js;

  • JavaScript/Typescript;

  • AWS servisas: Lambda, SQS, DynamoDB, S3, ElasticCache, CloudFormation, VPC;

  • MongoDB;

  • Git;

  • Serverless Framework (ar panaši patirtis);

  • Noras prisiimti atsakomybę bei tobulinti produktą.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;

  • Draugišką ir palaikančią komandą;

  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);

  • Karjeros vystymo programas - finansuojame įvairius profesinius mokymus;

  • Neribotas apmokamas atostogas;

  • Komandos formavimo renginius;

  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis.

Brutto darbo užmokestis nuo 5000 eur/mėn.

Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijų.

Nuotolinis
  • Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
5 000 € per mėnesį
Back-End

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com