Pereiti prie turinio

Teisininkas (-ė)

Nuotolinis, Hibridinis
  • Vilnius, Lietuva
4 000 € per mėnesįTeisės komanda

Darbo aprašymas

  • Profesionalių kolegų ir nuoseklaus komandinio darbo dėka, per šešerius metus įsitvirtinome 29+ rinkose ir toliau augame tarptautiniu mastu, laužydami nusistatytus standartus. Esame tvirtai įsitikinę, jog požiūris „jei viskas pakankamai gerai, nereik kišt nagų“ veda į sąstingį, todėl nuolat skatiname komandos tobulėjimą ir žinių gilinimą savo profesinėse srityse. Tad jei esi veržli asmenybė, nebijai drąsių ėjimų ir puikiai išmanai teisinę kalbą – kviečiame prisijungti prie mūsų ekipažo.

Būdamas Teisės konsultantu pas mus, tu:

  • Pagelbėsi Marketingo, B2B, Produkto ir kitoms vidinėms komandoms sudarant komercines sutartis, konsultuosi produkto ir marketingo klausimais;

  • Teiksi teisinę pagalbą įvairioms carVertical komandų iniciatyvoms ir projektams, tokioms kaip: naujų produktų paleidimas, rinkodaros iniciatyvos, komercinių sutarčių sudarymas ir sprendimų priėmimas;

  • Vertinsi sudėtingas ir besitęsiančias problemas, struktūrizuosi galimus sprendimus, pats savarankiškai priimsi sprendimus ir sieksi optimaliausių sprendimų su kitomis vidinėmis komandomis – produkto, privatumo, klientų aptarnavimo, viešųjų ryšių ir pan.

  • Vystysi stiprius procesus tarp skirtingų komandų, pvz.: kursi veiklos kryptis ir šablonus, teiksi gaires kitoms komandoms, patarsi, kaip bendrauti su vartotojais ir t. t.;

  • Stebėsi ir vertinsi naujas teisėkūros ir ne vien su teisėkūra susijusias iniciatyvas, kurios tiesiogiai susijusios su carVertical visose pagrindinėse rinkose;

  • Dirbsi su išorinėmis advokatų kontoromis visose mūsų jurisdikcijose.

Teiksi tiesioginę pagalbą mūsų DPO:

  • Atsakinėsi į duomenų subjektų užklausas, teiksi pagalbą tiek vidinėms suinteresuotosioms šalims, tiek klientų aptarnavimo komandoms;

  • Rūpinsiesi visų su duomenimis susijusių veiklų tvarkymu, užtikrinant, kad įrašai būtų reguliariai atnaujinami ir atspindėtų pokyčius įmonėje;

  • Peržiūrėsi duomenų tvarkymo sutartis, siekiant užtikrinti, jog jos atitinka atitikties standartus ir reguliavimo reikalavimus;

Reikalavimai darbui

  • Bent penkių metų patirties technologijų, intelektinės nuosavybės ir (arba) ginčų srityje;

  • Gerai išmanyti komercines sutartis, taip pat gebėti vertinti kitų komandų (pvz.: rinkodaros ir produktų kūrimo) veiklą;

  • Gebėjimas įvertinti teisinę riziką atsižvelgiant į verslo strategiją ir pasaulines perspektyvas;

  • Turėti gerus bendravimo įgūdžius su įvairiomis IT įmonės komandomis bei įmonės vadovais;

  • Būti komandos žaidėju, kuris lengvai prisitaiko bendraudamas su skirtingų skyrių kolegomis;

  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę už numatytų rezultatų siekimą ir tikslų įgyvendinimą;

  • Būti pasiruošus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui ir drauge dalintis geriausiomis praktikomis su kitais ir įkvėpti kitus siekti tų pačių tikslų;

  • Domėtis technologijų įmonėmis;

  • Puikus anglų kalbos išmanymas;

  • PASTABA: narystė advokatūroje nebūtina.

Ką mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;

  • Draugišką ir palaikančią komandą;

  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);

  • Karjeros vystymo programas – finansuojame įvairius profesinius mokymus;

  • Papildomą sveikatos draudimą;

  • Neribotas apmokamas atostogas;

  • Komandos formavimo renginius;

  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis.

Užmokestis:

Gross atlyginimas prasideda nuo 4000 eur/mėn

Galutinis pasiūlymas priklauso nuo turimų kompetencijų.

  • Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
4 000 € per mėnesį
Teisės komanda

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com