Pereiti prie turinio

Affiliate marketingo vadybininkas (-ė)

NuotolinisKaunas, Lietuva2 500 € per mėnesįAfiliate rinkodaros komanda

Darbo aprašymas

Profesionalių kolegų ir nuoseklaus komandinio darbo dėka, per šešerius metus įsitvirtinome 28 rinkose ir toliau augame tarptautiniu mastu, laužydami nusistatytus standartus. carVertical nebūtų pasiekusi tokios sėkmės be mūsų labai vertinamos Partnerysčių (Affiliate) komandos.

Ar turi tai, ko reikia, kad padėtum mums tapti geriausiu transporto priemonių istorijos ataskaitų teikėju visame pasaulyje?

Reikalavimai darbui

Mes norim, kad prisijungtum prie mūsų komandos, jei:

  • Žinai, kaip palaikyti glaudžius ir abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius su esamais partneriais;

  • Tau nesvetimas partnerių veiklos stebėjimas, veiklos rezultatų analizė;

  • Įžvelgi vietas, kurias galima optimizuoti ir rekomenduoji būdus veiklos rezultatams didinti;

  • Seki partnerystės rinkodaros (Affiliate) tendencijas ir ieškai naujų galimybių;

  • Moki dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai ir prisiimti pilną atsakomybę už atliekamo darbo rezultatus.

Svarbiausi įgūdžiai ir patirtis:
  • Stiprūs sklandžios komunikacijos įgūdžiai;

  • Strateginis ir analitinis mąstymas;

  • Puikūs tarpasmeninio bendravimo, pardavimų ir derybų įgūdžiai;

  • Atsakingas požiūris į darbą ir atidumas;

  • Partnerių naudojamų skaitmeninių kanalų išmanymas (PPC, socialiniai tinklai, el. paštas, SEO ir pan.);

  • Esi komandos žaidėja/-as, tvirtai tiki, kad geriausi rezultatai pasiekiami dirbant vieningai;

  • Bet kokią nesėkmę vertinti kaip galimybę mokytis.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);
  • Karjeros vystymo programas - finansuojame įvairius profesinius mokymus;
  • Neribotas apmokamas atostogas;
  • Komandos formavimo renginius;
  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis;

Gross darbo užmokestis nuo 2500 EUR/mėn.

Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijos.

Nuotolinis
Kaunas, Kaunas, Lietuva
2 500 € per mėnesį
Afiliate rinkodaros komanda

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com