Pereiti prie turinio

Google Ads specialistas (-ė)

NuotolinisVilnius, Lietuva40 € per valandąMarketing tech

Darbo aprašymas

Profesionalių kolegų ir nuoseklaus komandinio darbo dėka, per šešerius metus įsitvirtinome 29 rinkose ir toliau augame tarptautiniu mastu, laužydami nusistatytus standartus. Ieškome patyrusio, laisvai samdomo Google Ads specialisto, kuris prisidėtų prie mūsų komandos ir padidintų PPC kampanijų efektyvumą. Tikimės, jog Tavo patirtis mums padės ir toliau vystyti jau esamas kampanijas, ieškoti naujų būdų tolimesniai plėtrai bei atlikti bandymus siekiant padidinti Google Ads efektyvumą.

Pagrindinės Atsakomybės:

  • Esamų Google Ads (AdWords, Youtube, Display) kampanijų vystymas taikant pažangiausias strategijas;
  • Rodiklių analizavimas, siekiant nustatyti augimo galimybes ir optimizuoti esamas kampanijas;
  • Naujų būdų paieška kaip padidinti Google Ads efektyvumą;
  • Domėjimasis ir naujausių technikų taikymas, siekiant pagerinti kampanijų veikimą;
  • A/B testavimas ir kiti eksperimentai, siekiant nustatyti efektyviausius variantus;
  • Pagal poreikį pagalba kitoms komandoms analizuojant google analytics duomenis.

Reikalavimai darbui

Svarbiausi įgūdžiai ir patirtis:

  • Bent 3 metų patirtis dirbant su Google Ads kampanijų auginimu;
  • Gilios žinios apie PPC geriausias praktikas, Google Ads ir  analizei skirtus įrankius;
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai, gebėjimas interpretuoti duomenis ir priimti sprendimus;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su skirtingų sričių komandomis.

Mes siūlome:

  • Augančio startuolio kultūrą;

  • Draugišką ir palaikančią komandą;

  • Dinamišką darbo kultūrą ir galimybę visiškai ar dalinai dirbti nuotoliniu būdu (turime erdvius biurus Vilniuje ir Kaune);

  • Įmonės vertybes, kuriomis iš tiesų gali didžiuotis;

Gross valandinis darbo užmokestis nuo 40 EUR/val.

Esame atviri deryboms - galutinis pasiūlymas priklausys nuo Tavo kompetencijos.

Nuotolinis
Vilnius, Vilnius, Lietuva
40 € per valandą
Marketing tech

arba

Pasirengę pradėti savo kelionę su carVertical?

Visada ieškome unikalių įgūdžių turinčių žmonių. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir mes su jumis susisieksime, kai atsiras jūsų lūkesčius atitinkanti darbo vieta.

Parašyk mums apply@carvertical.recruitee.com